Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Belgia

Descrierea jobului - Belgia

Descrierea postului: • Curatarea si vopsirea elementelor din otel (stalpi, grinzi si alte elemente structurale ale cladirilor industriale). • Vopsirea cu ajutorul unui pistol (Hydrodinamic Airless). • Mutarea elementelor cu ajutorul unei macarale. • Munca in hale.

Cerinte

Cerinte: • Minim 2 ani experienta pe un post similar. • Cunostinte de baza ale limbii engleze. • Forta fizica si motivatia de a munci. • Automobilul personal este binevenit. • Disponibilitate, diligenta si independenta in munca. Oferim: • Salariu atractiv. • Munca pe o perioada lunga de timp. • Cazare gartuita si bine amenajata. • Asigurare garantata in tara si peste hotare. • Posibilitatea platilor in avans in primele 2 luni de munca. • Consultanta de la distanta pe toata durata proiectului. • Costurile de amortizare a automobilului cat si a deplasarii de la locul de cazare la locul de munca sunt rambursate. • Garantate 40 ore de munca saptamanale (posibilitatea orelor suplimentare). • Haine de lucru si echipament pentru munca. • Ajutor in organizarea plecarii spre Belgia. Informatii aditionale: • Data inceperii: cat mai curand posibil.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai