Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru a performa pe aceasta pozitie, viitorul nostru coleg/a trebuie sa integreze cunostintele primite prin intermediul training-urilor interne si se implice activ in procesul de vanzare, generand contracte noi. Responsabilitati: - Vanzarea de consultanta si solutii pentru managementul afacerilor - Project management pentru intreg procesul de vanzare (pana la semnarea contractului ) Beneficii: - Posibilitatea de dezvoltare personala in cadrul unei echipe dinamice; - Oportunitati de avansare; - Evaluare profesionala - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

- O atitudine proactiva - Excelente abilitati de comunicare - Pasiune pentru vanzari -experinta vanzare consultativa -Un plus il reprezinta experienta in vanzarea de sisteme software / IT / Telecom

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja