Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Intretinerea portofoliului de clienti alocat • Up-selling si Cross-selling • Gestionarea intregului process de vanzare • Negocierea conditiilor contractuale Beneficii: • Pachet salarial atractiv; • Un mediu de lucru relaxant, insa profesional care incurajeaza invatarea si dezvoltarea; • Profesionalism, proiecte interesante si provocatoare; • Servicii medicale private; • Decont pentru activitatile sportive; • Zi de fructe si cafea la discretie; • Conditii excelente de munca; • Posibilitatea de avansare in cadrul companiei.

Cerinte

• Experienta in vanzarea de produse hardware • Pasiune pentru vanzari • Studii in dormeniul tehnic / informativa / inginerie • Foarte bune abilitati de comunicare (atat scris, cat si oral) • Buna capacitate de invatare si integrare a cunostintelor • Abilitati excelente de organizare si o buna capacitate de a gestiona timpul in mod efficient Reprezinta un plus: • Cunoaterea piatei de cititioare coduri de bare, de imprimante termice si de etichete, de cantare eletronice • Cursuri de vanzari

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja