Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Clientul nostru este o companie romaneasca ce are ca domeniu de activitate, importul si distributia elementelor metalice pentru ansamblarea lemnului, chiuvete de bucatarie, electrocasnice incorporabile. RESPONSABILITATILE POSTULUI: - Pregatirea coletelor pentru livrare de la sediul companiei (produsele ajung din depozit la sediul companiei de unde sunt trimise prin curierat catre clienti) - Postarea unor produse pe internet - Ajuta la descarcarea coletelor impreuna cu soferul - Vanzare prin telefon si la birou daca este cazul. Program de lucru L-V 8:30 – 17:00 la sediul companiei din sector 4. Perioada contractuala nedeterminata cu perioada de proba de 3 luni. BENEFICII: - Pachet salarial format din salariu fix 1000 lei net + tichete de masa + comision din vanzari (ocazional) - Training

Cerinte

CERINTELE POSTULUI: - Studii medii/superioare; - Cunostinte medii – pachetul Microsoft Office; - Abilitati foarte bune de comunicare. - Persoana activa, perseverenta in urmarirea si atingerea obiectivelor, motivata - Atitudinea proactiva si abilitati de comunicare - Experienta 1-2 ani - Limba engleza avantaj si cunostintele de operare PC

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja