Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Descrierea jobului Responsibilities as Sales Support: • Offering support for direct sales team and ensuring all necessary reports; • Maintaining the connection between sales force and different departments involved in the process of evaluating card applications; • Preparing specific reporting for the bank's management; • Provide training for new employees on internal processes and work flows; Responsibilities as Sales Support Acquiring: • Offers support for Agencies on acquiring operational issues; • Support in drawing up/modification of acquiring procedures and work instructions; • Investigations related to POS and/or e-commerce transactions requested by Agencies, other HO departments or merchants; • Offers support for merchants in the reconciliation process; Descrierea companiei Garanti Bank este o institutie financiar bancara cu o experienţă de peste 12 ani pe piaţa bancară din Romania. La sfarşitul anului 2010, Grupul Garanti şi-a extins operaţiunile din domeniul serviciilor financiare şi de leasing prin integrarea a trei instituţii financiare non-bancare: Garanti Leasing (marca sub care funcţionează compania Motoractive Leasing IFN SA), Garanti Credite de Consum (marca sub care funcţiona Ralfi IFN SA) şi Garanti Credite Ipotecare (marca sub care funcţionează Domenia Credit IFN SA). Garanti Bank este o bancă universală cu o gamă completă de produse şi servicii calitative şi inovatoare pentru toate segmentele de clienţi. Garanti Bank beneficiază de suportul băncii mamă, Garanti Turcia, cea de-a doua bancă privată din Turcia, care a inregistrat active de peste 66 miliarde EUR şi un profit net consolidat de 1,65 miliarde EUR la sfarşitul anului 2010, avand peste 10 milioane de clienţi, 863 de unităţi bancare, o reţea de peste 3.000 de bancomate şi 405.000 de terminale POS.

Cerinte

Candidatul ideal Requirements: - Advance level in excel and power point application; - Advance level for English knowledge; - Good communication and relationship skills;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai