Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Oferta speciala, segmentul LOCURI DE MUNCA Brasov Sales Manager/ Consultanta/ Antreprenoriat, filialele Brasov si Stuttgart Esti interesat de o cariera intr-un domeniu sigur, cu castiguri garantate? Responsabilitatile dumneavoastra: - stabilirea relatiilor cu clientii; - prezentarea sistemului de lucru; - administrarea, promovarea si gestionarea portofoliului; - promovarea in sistemul de marketing performant; - dezvoltarea relatiilor pe departamentul stabilit; Ce oferim: - portofoliu clienti acumulat in peste 22 de ani de activitate continua; - cel mai performant sistem de lucru, existent astazi in domeniu la nivel mondial, cu vechime din 1908; - locatie birou Brasov,ultracentral; - brand recunoscut ; - sala prezentare, pentru clienti, tip cinema, inclusiv proiectie 3D; - prezentare utilizand - tur virtual 360°; - comisionul maxim pentru colaborator: pana la 80%; - cea mai mare companie, ca numar de colaboratori, in domeniu ; - training si suport - pachet profesional specializat si personalizat; - sistem de colaborare la nivel local, national si global, peste 1,1 milioane de membri colaboratori activi; - independenta financiara; - program flexibil; - castiguri lunare, garantate de sistemul companiei ASCENDENT IMOBILIARE, minim 1.000 Euro/ luna: - dezvoltare personala. Posturi disponibile: 6 pentru filiala Brasov 2 pentru filiala Stuttgart Data depunerii / trimiterii CV-lui pana la 20.10.2016 Pasi: 1.Depunerea CV-lui + Recomandare 2.Stabilirea unei primei intalnirii, pentru prezentarea activitatii noastre 3.Interviu detaliat 4.Perioada de acomodare si specializare

Cerinte

Profilul colaboratorului nostru: - experienta in: functii sau pozitii de conducere, anteprenoriat, management, imobiliare, marketing, vanzari directe, asigurari, relatii cu publicul, invatamant sau similare. -gandire si actiune anteprenoriala; -responsabilitate personala ; -entuziasm; -sa ii placa relationarea directa cu oamenii; -aspect elegant si siguranta de sine; -interesul de a castiga minim 1.500 Euro lunar; -sa isi doreasca un program flexibil, independenta, un mediu de lucru unde poate sa isi valorifice cunostintele si abilitatile sale in ascendenta.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja