Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem o echipa tanara si recrutam d-soare tinere si frumoase. Neam format dupa anumite principii si te rugam sa acorzi 5 minutele sa le afli si tu, Poate fi Sansa ta! Daca esti tanara si senzuala si vrei sa ni te alaturi trimite un Cv cu poza. sau contacteaza-ne la nr de tel Iti oferim: Un program flexibil, pe care poti sa ti-l faci cum vrei tu. Cazare gratuita(daca este cazul) Un mediu de lucru sigur Discretie totala Seriozitate si profesionalism Dacă îți place sa fii independenta financiar este ocazia perfectă sa încerci acest Job. Nu ne crede pe cuvânt, ci convinge-te Interviuri în intervalul orar 12:00-20:00 L-S Nu incurajam prostitutia deci orice barfa pe care ai auzit-o este complet falsa! Interzicem cu strictete relaxiile intime dintre angajate și clienți

Cerinte

Trebuie sa știi ca : In acest JOB NU exista șefi care să-ți ordone lucruri. Relația dintre Angajat și Angajator este bazata pe respect și amicitie. !!!NU este nevoie de experiența în domeniu.!!! Vârsta minima trebuie să fie 18 ANI. Trebuie sa fii respectuasa cu clientii și colegele Punctuala la locul de munca.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja