Detalii loc de munca

Descrierea jobului

BANCA DE JOBURI recruteaza Salvamari pentru Aqua Park din Cipru. Salariul oferit este de 500-550 Euro + cazarea, mesele si transportul spre locul de munca asigurate GRATUIT! Responsabilitati: - Sa asigure siguranta persoanelor care se afla in piscina - Sa acorde in caz de nevoie primul ajutor - Sa verifice conditiile de igiena si puritatea apei, sa verifice sistemul de distributie a apei, pompele si alte echipamente tehnologice, sa lucreze si sa intretina aceste echipamente - Sa verifice temperatura apei. Program de lucru: 8 ore/ zi 2 zile libere/ luna Beneficiile ofertei: - Cazarea este pusa la dispozitie GRATUIT - Doua mese sunt asigurate in mod GRATUIT de catre angajator - Asigurat gratuit transportul de la cazare pana la parcul acvatic - Contract de munca perioada Mai-Octombrie 2016.

Cerinte

Documente necesare pentru inscriere: - CV limba engleza + poza cu zambet - 1 Fotografie tip pasaport - 1 Fotografie “Full Body”, marime 9/13, la tinuta office - Copie pasaport / Copie CI - Certificatul de nastere in original, tradus si legalizat in engleza - Copie ultima diploma de studii (actele de calificare) - Certificatul de cazier judiciar “fara antecedente penale” - Adeverinta medicala “clinic sanatos atat fizic cat si psihic” - Copia asigurarii medicale private sau Cardul European de Asigurari Sociale de Sanatate -Dovada incetarii raporturilor de munca in tara; - Copie acte de calificare (daca aveti); - Dovada eliberata de Ministerul de Interne din care sa rezulte ca nu aveti interdictia legala de a parasi localitatea ori alte limitari ale exercitarii dreptului la libera circulatie in afara granitelor tarii; - Detaliile contului bancar in cazul in care angajatul are deja un astfel de cont in Romania sau Cipru - 2 recomandari in original, in limba engleza, de la angajatori anteriori. Alte cerinte: - Candidatul ideal trebuie sa detina diploma de salvamar, dar pot fi acceptati si absolventii Facultatii de Educatie fizica si Sport - Se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja