Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea Jobului: • Realizeaza operatiuni de preluare, transport si distribuire a coletelor • Mentine o relatie buna cu clientii • Colecteaza incasarile de la clienti si tine o evidenta corecta a monetarului • Raporteaza toate detaliile de livrare si ridicare a coletelor catre dispecer tinand cont de regulamentele companiei Descrierea companiei Sameday Courier este prima si actualmente singura companie de nisa pe piata romaneasca de curierat rapid, fiind axata pe livrarea la destinatar a expedierilor in ziua preluarii acestora, indiferent ca este vorba de transport la nivel local, national sau international. Ne preocupa de asemenea cu precadere si oferirea de solutii “tailor-made”, flexibile, destinate acelor parteneri cu particularitati specifice. Inca din 2007 suntem activi in zona de e-commerce si in cea a livrarilor urgente, la temperatura controlata, pentru companii din domeniul medical. In anul 2011 am demarat livrarile de flori. In 2013 am intrat si pe segmentul de food delivery la nivel local, am devenit activi si in zona livrarilor postale adresate si in continuare lansam permanent servicii noi, care sa raspunda nevoilor actuale ale clientilor, urmarind indeaproape tendintele din domeniu. Ne pozitionam, fara indoiala, ca cea mai rapida companie de curierat din Romania si singura care a dezvoltat serviciul de livrare in aceeasi zi in tara.

Cerinte

Candidatul ideal: • Domiciliul stabil in judetul Timis • Seriozitate • Spirit de echipa • Dornic de dezvoltare • Dinamic si increzator • Experienta in curierat reprezinta un avantaj • Cazier judiciar curat

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai