Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Pentru magazinul Subway Gara de Nord cautam angajati full time (8 ore) pe pozitia de Sandwich Artist, pozitie care presupune urmatoarele activitati principale: - pregatire ingrediente sandwich-uri in bucatarie - preparare sandwich-uri in fata clientului - vanzare efectiva, interactiune cu clientul - curatenie in magazin Angajatii trebuie sa asigure o imagine placuta a magazinului, sa cunoasca si sa promoveze produsele, sa asigure un serviciu client de inalta calitate.

Cerinte

- minim studii medii - experienta in domeniu constituie avantaj - orientare catre client - dinamism, spirit de initiativa - amabilitate, promptitudine Beneficii: - program flexibil - training de specialitate - oportunitatea de a promova in timp scurt - experienta in cadrul unei companii multinationale - spirit de echipa - flexibilitate

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai