Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Africa de Sud

Descrierea jobului - Africa de Sud

Recrutam personal roman cu experienta pentru un Santier de Constructii in Republica BENIN: Tamplari/Dulgheri 3, Muncitori necalificati 8, Macaragii/Operatori macara 2, Soferi de camion/Camionagii 3, Muncitori Finisare Beton 5, Operatori Excavator 2, Sudori 4, ARHITECTI Constructii 2, Ingineri ELECTRICIAN Constructii 2, DIRIGINTE de SANTIER 1. OFERIM contracte fara comisioane, termen lcontract 2 ani cu venire in Romania la 90 de zile pentru 21 de zile de odihna. Salarizare bruta incepand de la 3000 US$ /luna. Cazarea masa si transportul asigurat. Pentru mai multe detalii contactati SIMMIT MANPOWER srl, Constanta.

Cerinte

LOCURI VACANTE si SALARIUL LUNAR de BAZA: Pozitia Locuri vacante Salariu lunar Ani de experienta Tamplar/Dulgher 3 US$ 5200 3 ani Muncitor in Constructii 8 US$ 3000 1 an Macaragiu/Operator macara 2 US$ 5000 2 ani Sofer de camion/Camionagiu 3 US$ 5000 3 ani Muncitor Finisare Beton 5 US$ 4500 2 ani Operator Excavator 2 US$ 5500 4 ani Sudor 4 US$ 5200 4 ani ARHITECT Constructii 2 US$ 9100 2 ani Inginer ELECTRICIAN Constructii 2 US$ 9100 3 ani DIRIGINTE de SANTIER 1 US$ 6000 2 ani Obligatoriu certificat internaţional de vaccinare împotriva febrei galbene. Pentru mai multe detalii contactati SIMMIT MANPOWER SRL, Constanta, ROMANIA.

32 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane