Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal roman cu experienta pentru un Santier de Constructii in Republica BENIN: Tamplari/Dulgheri 5, Muncitori necalificati 10, Macaragii/Operatori macara 4, Soferi de camion/Camionagii 5, Muncitori Finisare Beton 6, Operatori Excavator 2, Sudori 6, ARHITECTI Constructii 2, INGINERI Constructori 3, INGINERI de Teren 2, Ingineri ELECTRICIAN Constructii 4, DIRIGINTI de SANTIER 5. OFERIM contracte fara comisioane, termen lcontract 2 ani cu venire in Romania la 90 de zile pentru 21 de zile de odihna. Salarizare bruta incepand de la 3000 US$ /luna. Cazarea masa si transportul asigurat. Pentru mai multe detalii contactati SIMMIT MANPOWER srl, Constanta.

Cerinte

LOCURI VACANTE si SALARIUL LUNAR de BAZA: Pozitia Locuri vacante Salariu lunar Ani de experienta Tamplar/Dulgher 5 US$ 5200 3 ani Muncitor in Constructii 10 US$ 3000 1 an Macaragiu/Operator macara 4 US$ 5000 2 ani Sofer de camion/Camionagiu 5 US$ 5000 3 ani Muncitor Finisare Beton 6 US$ 4500 2 ani Operator Excavator 2 US$ 5500 4 ani Sudor 6 US$ 5200 4 ani ARHITECT Constructii 2 US$ 9100 2 ani INGINER Constructor 3 US$ 9500 4 ani INGINER de Teren 2 US$ 9800 4 ani Inginer ELECTRICIAN Constructii 4 US$ 9100 3 ani DIRIGINTE de SANTIER 5 US$ 6000 2 ani Obligatoriu certificat internaţional de vaccinare împotriva febrei galbene. Pentru mai multe detalii contactati SIMMIT MANPOWER SRL, Constanta, ROMANIA.

54 pozitii disponibile 64 persoane au aplicat deja