Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Responsabilitati Schelari pentru a lucra in industria petro-chimica, la construirea acestor obiective. Suntem o companie bulgara cu sediul in Bulgaria. Tari: Olanda /Germania/Belgia Contract intre 6 luni si 1 an, cu posbilitate de prelungire. Contract full legal din toate punctele de vedere. Asigurarile sociale sunt platite in Bulgaria. Este necesara o copie a actului de identitate pentru inregistrarea angajatului la Serviciul de Impozite pentru un SoFi numar. Copia actului de identitare poate fi trimisa la adresa de e-mail mentionata mai sus. Beneficii Oferite Angajatul va primi un e-mail cu examanele V.C.A. din anii 2012 - 2016. Aceste examene trebuie invatate foarte bine, Primul examen va fi achitat de firma. In caz ca acesta pica primul examen VCA, costurile pentru al doilea examen vor fi suportate de angajat, acestea vor fi retinute din salariu. Salarizare: - 8 euro/ora (netto) - primele 6 luni - Se asigura cazare si transport la locul de munca - Se face instructaj la job, GRATUIT - Se ofera echipament de lucru, GRATUIT

Cerinte

Certificate de siguranta V.C.A. protectia muncii (oferit de firma GRATUIT) - Limba engleza sau germana, nivel mediu (conversational) - Biletul de transport din tara pana la job este suportat de aplicant. - Varsta minima 18 ani.

100 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai