Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam 10 schelari pentru santier de constructii navale Responsabilitati: - Incarcarea si descarcarea materialelor - Construirea si montarea esafodajului conform normelor existente - Fixarea esafodajului de cladire - Plasarea platformelor de lucru si deplasare - Fixarea balustradelor conform normelor de siguranta - Demontarea esafodajului si incarcarea materialelor la terminarea proiectului Cerinte obligatorii: - Experienta minim 6 luni in calitate de schelar - Certificat de schelar (acreditat ANC) - Engleza la nivel conversational - Spirit de echipa - Atentie la detalii - Seriozitate Certificatul VCA constituie un avantaj, dar nu e obligatoriu Permis de conducere (optional)

Cerinte

Cerinte obligatorii: - Experienta minim 6 luni in calitate de schelar - Certificat de schelar (acreditat ANC) - Engleza la nivel conversational - Spirit de echipa - Atentie la detalii - Seriozitate Certificatul VCA constituie un avantaj, dar nu e obligatoriu Permis de conducere (optional)

10 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja