Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Schelari/montatori constructori-Franta Se asigura un curs de autorizare pentru montare/constructie de schele (dureaza 4 zile). Conditii salariale: 11 EUR net pe ora/11.5 EUR net pe ora pentru posesorul carnetului de conducere categoria C. Salariul net variaza de la 1628 eur la 1762 net, calculat la 37 de ore pe saptamana Exista posibilitatea de a efectua ore suplimentare; orele suplimentare se vor plati in plus conform legislatiei franceze. Brilliant Recruitment-agentie autorizata in Romania pentru selectia personalului pe plan international.

Cerinte

Cerinte: - cunoștințe de limba franceza la nivel conversațional pentru unul din membrii echipei; - experienta in domeniu minim 2 ani; - deținerea unui permis de conducere cat. B si cat. C; - deținerea unei mașini personale și disponibilitatea de a se deplasa cu ea constituie avantaj.

3 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja