Detalii loc de munca

Descrierea jobului

O societate de munca temporara din Franta cauta pentru unul dintre clientii lor bazati in Montpellier schelari. Candidatii ideali sunt cei care au mai lucrat in strainatate, cu initiativa si o conditie fizica buna. Conditii salariale: Conditii salariale: 11 EUR net pe ora/11.5 EUR net Salariul net variaza de la 1628 eur la 1762 net, calculat la 37 de ore pe saptamana. Exista posibilitatea de a efectua ore suplimentare; orele suplimentare se vor plati in plus conform legislatiei Franceze. Program de muncă: de Luni – Vineri Cazarea este asigurată de către angajator cu o participare forfetara a angajatului de 80 de EUR pe luna. Experienta necesara: Experienta de minim 2 ani in domeniu. Responsabilitati: - ridicarea, dezasamblarea, adaptarea diferitelor tipuri de schele si altor structuri similar

Cerinte

Conditii salariale: Conditii salariale: 11 EUR net pe ora/11.5 EUR net Salariul net variaza de la 1628 eur la 1762 net, calculat la 37 de ore pe saptamana. Exista posibilitatea de a efectua ore suplimentare; orele suplimentare se vor plati in plus conform legislatiei Franceze. Program de muncă: de Luni – Vineri Cazarea este asigurată de către angajator cu o participare forfetara a angajatului de 80 de EUR pe luna. Experienta necesara: Experienta de minim 2 ani in domeniu. Responsabilitati: - ridicarea, dezasamblarea, adaptarea diferitelor tipuri de schele si altor structuri similar

4 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja