Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Staff Temp Ro- angajeaza pentru o companie cunoscuta in Franta sculeri-matriteri cu experienta si disponibilate de plecare rapida. Candidatul ideal se recomanda prin experienta pe un post similar, seriozitate, indemanare si determinare. • Minim 3 ani experienta pe un post similar • Bune cunostinte de desen tehnic si mecanica • Experienta in operarea pe masini cu comanda numerica reprezinta un avantaj

Cerinte

Responsabilitati: • Repararea, montarea mulajelor si matritelor • Interpretare si citire desen tehnic • Potrivirea piesei in toata forma matritei • Lustruirea si netezirea matritei in functie de forma si dimensiunea ei • Abilitatea de a lucra independent daca este nevoie • Utilizarea de echipamente si instrumente de masurare foarte exacte, precise • Verifica si completeaza in fisa cotele de executie si reglaj, montare pe presa • Ascute, reconditioneaza matritele uzate, reface cotele de reglaj • Executa lucrari de mentenanta daca este necesar Beneficii: • Salariu atractiv 1800 euro net/168 euro • Posibilitatea efectuarii de ore suplimentare • Alte beneficii:prima de vacanta, al treisprezecelea salariu, spor pentru tura de noapte plus alte beneficii in functie de experienta • Cazare si transport local asigurate • Contract de munca cu contributiile platite la statul roman • Asigurare medicala internationala

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai