Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

alfa-Horizont pune la dispoziție loc de muncă cu angajare directă într-o firmă Germană la 100 km sud de Stuttgart. Firma este specializată în fabricarea de conectori din plastic sau metal pentru industria automobilelor, construcțiilor de mașini, electrotehnicii și a medicinei. Descrierea postului: Realizarea ștanțelor și dispozitivelor conform desenului Întreținerea și repararea mașinilor de ștanțat Optimizarea uneltelor de tăiere și îndoire Suport la proiectare și optimizarea uneltelor de ștanțare

Cerinte

Cerinte: Calificare în domeniul mecanic/sculer-matrițer Experiență minim 3 ani pe un post similar în domeniul prelucrării maselor plastice Experiență în găsirea soluțiilor pentru problemele de prelucrare la rece și optimizarea uneltelor Să vă descurcați cu frezarea și strunjirea convențională, găurire și șlefuire Limbă germană nivel incepator Beneficii: Contract pe perioadă nedeterminată direct cu angajatorul Salariu motivant, cu ore suplimentare plătite Firma alfa-Horizont GmbH & Co.KG oferă candidaților noștri tot sprijinul necesar în Germania pentru integrare în sistemul social german, în mod special consiliere și închiriere de locuință.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai