Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Atributii: - Persoana comunicativa, rezistenta la stres, bune abilitati de organizare si planificare. - Abilitati de negociere, comunicarea detaliilor legate de incarcarea / descarcarea marfii; urmarirea transportului pana la destinatie. - Cunostinte de limba spaniola - scris si vorbit nivel avansat! - Abilitati de operare MS Office, Internet, Dynafleet, Autominder, softuri de legislatie, transport etc. -Experienta pe post de dispecer - Experienta in domeniul transportului rutier international (cunostinte specifice pietei transporturilor si a legislatiei) constituie avantaj.

Cerinte

Cerinte: - Sa preia cererile de oferta si comenzile de transport. - Sa administreze si sa confirme executarea comenzilor de transport si sa tina evidenta acestora. - Sa organizeze transporturile in cele mai bune conditii, cu respectarea calitatii si termenelor cerute de standardele firmei. - sa supravegheze, coordoneze si sa mentina legatura permanent cu conducatorii auto si departamentul de trafic. -posibilitatea desfasurii activitatii atat in tara cat si in strainatate, deplasari frecvente in Spania. Beneficii: - pachet salarial motivant. - telefon mobil, -laptop - masina de servici MIRUCAM EXPRES SRL activeaza in domeniul transporturilor internationale, fiind o societate cu capital integral privat in continua expansiune. Are in dotare vehicule noi echipate cu sisteme de comunicatii, localizare, mesagerie, telemetrie de refrigerare la remorci, termografe omologate. Printre obiectivele societatii se numara eficienta, longevitatea, responsabilitatea fata de angajati, orientarea spre clienti prin flexibilitate.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai