Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Irlanda

Descrierea jobului - Irlanda

Infomunca SRl cautam Sr. Chef de Partie & Junior sous Chef necesari in luxosul Hotel / Spa in regiunea Idilica din Nord-Vest-ul Irlandei, care gazduieste un restaurant select acreditat cu două rozete AA și un lounge bar. Acest hotel este situat într un oras micut și se află la numai 2,5 ore de la Dublin. Suntem în căutarea unui Junior sous chef, care poate prelua controlul și restructura oferta de mâncare a barului și pentru a aduce o nouă energie la Lounge ul Bar - Restaurant, asigurând consecvența în produsele alimentare și de livrare a produsului. Chef de Partie va lucra în cadrul echipei de management, în bucătăria restaurantului principal, bar și banqueting. Dacă sunteți în căutarea unui Hotel Resort cu atmosfera idilica si placuta din mediul rural pentru a lucra intr-un mediu nu foarte stresant, ai gasit locul potrivit. Ceea ce va ofera clientul nostru: • Full-time - 1 an de contract • Salar Chef d 'Partie - € 2,000 - € 2,166 / lună (brut) • Junior sous chef - € 2.250 - 2.500 / lună (brut) • asistenta de cazare temporara • 40 + ore / săptămână • Beneficii complete

Cerinte

Ceea ce avem nevoie de la dumneavoastra: • 2-3 ani de experiență în poziția curentă • Artă culinară profesională, grad / certificare este un plus • O bună cunoaștere a limbii engleze - vorbit / scris • Pasaport

5 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai