Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

O familie din Noordwijk, Olanda, isi cauta bona pentru cei 3 copii, baietel de 4 ani jumatate si doua fetite de 3 ani si respectiv 8 luni. Se cauta o persoana care are experienta in ingrijirea copiilor, care a mai lucrat ca baby-sitter in trecut (minim 6 luni de lucru full-time), dornica sa lucreze cu copiii si disponibila pentru minim 12 luni. Familia va pune la dispozitie o casa mica (20 m2) in gradina, care dispune de baie proprie. Locuinta este aproape de plaja (2 minute de mers pe jos), iar programul de lucru este unul flexibil. Responsabilitati: -curatenie de suprafata doar cand este nevoie -dus gunoiul -sters praful -gatit mese simple -plimbari cu copiii -dus si adus copiii de la gradinita Criteriile contractului: -contract pe 3-12 luni (disponibiliatea dvs de minim 12 luni) -863 EUR brut (include cazarea) -platirea asigurarii de sanatate de catre dvs -14 zile de concediu platit -program flexibil de la 28 la 32 ore pe sapamana -platirea propriilor taxe anual Daca esti interesata sa afli mai multe detalii, contacteaza-ne telefonic sau pe adresa de email!

Cerinte

Se cauta o persoana rabdatoare, open-minded, calma, careia ii place rutina, un bun asculator, flexibila, disciplinata, creativa si care este o fire relaxata.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai