Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti oferim oportunitatea unui contract de munca full-time in cadrul unui azil din Anglia. Pozitii: Infirmieri/Asistenti medicali Plata pentru infirmieri: 7,4lire/hr, dupa 3 luni creste la 7,65lire/hr si ulterior la 7,9lire/hr Plata pentru asistenti medicali cu PIN: 15 lire/hr Locatie: azilele sunt pe intreg terioriul Angliei, nu doar intr-o zona sau oras anume Alte detalii privind ofera: -nu percepem COMISION -semnare contract de munca inainte de a pleca din tara direct cu angajatorul din UK, pe o perioada nedeterminata - plata pentru asistenti cu PIN - 15 lire/ora - se lucreaza minim 35 de ore pe saptamana - exista posibilitatea de a face ore suplimentare - se poate ajunge la 50- 60 ore/saptamana - se lucreaza in ture de zi si in ture de noapte - 28 zile concediu/an platit - cazare pusa la dispozitie de angajator contra cost (£250 - 300/luna cu utilitatile incluse) - la sosire in UK: training la sosire- Induction Framework to Adult Social Care-, deschidere cont bancar, obtinere CRB, suport pentru obtinerea National Insurance, cazare si masa asigurata timp de 1 saptamana (platita pentru dvs in avans) - angajatorul este lider de piata in UK, Certificat ISO 9001 -100 lire achitati de angajator pentru transportul catre UK -suport pe toata perioada sederii 24/7 -BRG va ofera 20 lire cadou daca sunteti client si ulterior ne recomandati alte persoane si ne vor deveni clienti

Cerinte

- limba engleza nivel conversational (sa reusiti sa raspundeti cu usurinta in la intrebari) - varsta 18 - 50 - fara cazier - experienta cu varstnici ( se ia in considerare si experienta cu membrii din familie, rude, cunostiinte, vecini etc) - pentru partea masculina se cer studii in domenii precum: psihologie, asistenta sociala, postliceala sau cursuri de infirmieri/ingrijitori varstnici - persoana calma, rabdatoare Astept cu interes aplicatiile pentru a putea lua legatura cu dvs si a face demersurile necesare pentru plecare in UK.

25 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja