Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru postul de Secretară, căutam o persoană care îşi doreşte să avanseze, să se dezvolte şi să crească împreună cu noi. Oferim un mediu de lucru relaxat, profesionist şi prietenos, împreună cu training-uri şi cursuri pentru a avansa pe alte departamente. Responsabilităţi: - Preia apelurile telefonice şi programează întâlniri; - Stabileşte agenda zilnică de activităţi; - Preia şi trimite mailuri; - Transmite informaţii către terţe parţi (furnizori, clienţi, etc); - Transmite deciziile către Manageri; - Preia informaţii punctuale din departamentele companiei; - Crează rapoarte şi situaţii pentru Directorul General; Beneficii: - Pachet salarial peste media pieţei; - Susţinere, siguranţa şi stabilitate; - Decontarea transportului (personal);

Cerinte

Pentru acest post, am vrea să ai: - Abilități de relaţionare; - Comunicare şi socializare; - Proactivitate şi creativitate; - Abilităţi organizatorice; - Capacitatea de a coordona activitatea Directorului General; - Cunoştinţe MS Office, iar studii superioare pe Comunicare reprezintă un avantaj.

1 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja