Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam fata pentru postul de secretara in Roma,Italia. Responsabilitati : -preluarea convorbirilor telefonice si recrutarea candidatilor. -reinoirea contractelor de colaborare -comportament civilizat, -evidenta dosarelor Cerintele postului: -cunostinte de limba italiana la nivel avansat -avantaj cunostinte limba engleza -persoana serioasa,punctuala, dinamica. Programul de lucru obisnuit: 6 zile lucratoare, o zi libera pe saptamana. Puteti trimite CV si foto color corp intreg-tinuta decenta inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Va stam la dispozitie si telefonic pentru lamuriri suplimentare.

Cerinte

Cerintele postului: -cunostinte de limba italiana la nivel avansat -avantaj cunostinte limba engleza -persoana serioasa,punctuala, dinamica. -experienta in relatii cu clientii -doamna/domnisoara cu varsta cuprinsa intre 35-45 de ani.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja