Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam secretara pentru managerul unei fabrici de confectii din Napoli. Se asigura contract potrivit cerintelor legii italiene, dupa parcurgerea perioadei de proba. Angajatorul ofera cazare gratuita si un salariu net lunar de 650 euro(cu posibilitate majorare salariu).Atributii: redactarea si transmiterea corespondentei de afaceri, mentinerea legaturii cu clientii firmei, arhivarea corespondentei, traducere documente(italiana/engleza; engleza italiana), etc. Program de lucru minim 9 ore zilnic, o zi libera saptamanal. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba romana si italiana + foto color corp intreg, tinuta decenta.

Cerinte

Cerinte obligatorii: - experienta in munca de secretariat - cunostinte de limba engleza, nivel avansat - cunostinte de limba italiana, nivel mediu - persoana dinamica, eficienta, adaptabila la cerintele organizatiei - stare de sanatate foarte buna - disponibilitate de lucru in regim de program prelungit - disponibilitate de a se prezenta la post potrivit cerintelor angajatorului - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja