Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Angajam secretara pentru consiliere si suport clienti. Bonusuri de performanta si posibilitate de marire salariu. SEOmaxim foloseste cea mai avansata tehnologie din lume (Semantic UI, Laravel 5, Angular JS); SEOmaxim utilizeaza cele mai bune Instrumente SEO, SEOmaxim are cei mai buni experti in Promovare Online; SEOmaxim investeste in dezvoltarea durabila si educatia continua a tuturor specialistilor din cadrul companiei; SEOmaxim a implementat in 2012, pe piata romaneasca, tehnologia de creare a site-urilor de tip Responsiv/Adaptiv (site-urile care isi schimba tema automat, in functie de dispozitivul care acceseaza site-ul; ex: Telefon, Tableta, Desktop).

Cerinte

Cerintele sunt: calitate la scris, experienta in navigare pe internet, postat anunturi pe internet, rezistenta la stres, cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai