Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam secretara pentru consiliere si suport clienti. Bonusuri de performanta si posibilitate de marire salariu. SEOmaxim foloseste cea mai avansata tehnologie din lume (Semantic UI, Laravel 5, Angular JS); SEOmaxim utilizeaza cele mai bune Instrumente SEO, SEOmaxim are cei mai buni experti in Promovare Online; SEOmaxim investeste in dezvoltarea durabila si educatia continua a tuturor specialistilor din cadrul companiei; SEOmaxim a implementat in 2012, pe piata romaneasca, tehnologia de creare a site-urilor de tip Responsiv/Adaptiv (site-urile care isi schimba tema automat, in functie de dispozitivul care acceseaza site-ul; ex: Telefon, Tableta, Desktop).

Cerinte

Cerintele sunt: calitate la scris, experienta in navigare pe internet, postat anunturi pe internet, rezistenta la stres, cunoasterea limbii engleze reprezinta un avantaj.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja