Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Caut secretara cu experienta cu contabilitate primara perioada determinata de 15 luni pentru fundatie in apropierea statiei de metrou Piata Sudului. Program de lucru 8.00-17.00 de luni pana vineri. Responsabilitati specifice secretariatului: - preluare si redistribuire apeluri telefonice, e mailuri, faxuri, posta; - arhivarea documentelor( intrari/iesiri) - transmiterea informatiilor intre departamente; - realizare rezervari hotel, bilete de avion, cazari; - activitati de protocol ( servirea unei cafele, a unui ceai) etc.

Cerinte

Responsabilitati de contabilitate primara: - emiterea facturilor, platilor, incasarilor - emitere bonuri, dispozitii de plata etc. Salariu 1600-1800 ron net+ decont transport.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai