Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ești o persoană organizată, atentă la detalii şi consideri că ai abilități de lucru în echipă? Cu o prezență pe piața din România din anul 1998, S.C. PAC SYSTEMS ROMANIA SRL se ocupă de distribuirea aparatelor de aer conditionat și incălzire marca Goodman. Calitatea deosebită a acestor echipamente plasează compania printre primele locuri în țară în distribuirea aparatelor de acest gen. Principalele responsabilități: -recepţionarea, trierea şi transmiterea mesajelor telefonice şi a corespondenţei -organizarea și îndosarierea documentelor (actele vamale, documente financiar-contabile) -primirea clienţilor şi a vizitatorilor -menţinerea contactului cu furnizorii și cu clienții -atribuţii de contabilitate primară (facturare, întocmire documente) -asigurarea suportului administrativ -gestionarea agendei şi a întâlnirilor -elaborarea şi întocmirea de documente

Cerinte

-studii medii sau superioare -bune cunoştinţe de operare PC (Windows, MS Office, Internet) -bune abilităţi de comunicare verbală şi scrisă -cunoaşterea limbii maghiare şi engleze reprezintă un avantaj -proactivitate și bun spirit organizatoric -bună capacitate de organizare a timpului, a sarcinilor şi a problemelor -eficienţă atât în munca individuală cât şi în echipă -experienţă în contabilitate primară reprezintă un avantaj -carnet de conducere categoria B-avantaj -minime cunoştinţe juridice Oferta: -pachet salarial atractiv -şansa de a construi o carieră -susţinere în procesul de integrare -mediu de lucru plăcut

1 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja