Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam o secretara pentru impresarul unui circ din Belarus. Sunt necesare urmatoarele cunostinte si abilitati: -limba engleza nivel mediu/avansat - limba rusa nivel mediu - capacitate de gestionare rapida a lucrarilor - persoana comunicativa - adaptabilitate la cerintele angajatorului - eficienta in realizarea sarcinilor incredintate - persoana ordonata -aspect fizic placut Sunt preferate doamne/domnisoare cu cetatenia in Republica Moldova. Pentru celelalte candidate care corespund cerintelor dar nu au cetatenie in Republica Moldova se asigura formalitatile de obtinere a vizei. Alte facilitati: transport si cazare Salariul lunar este, pentru inceput, 800 euro net/luna, echivalentul a 1000 dolari.Posibilitate marire salariu, in functie de competenta. Persoanele interesate pentru ocuparea acestui post pot trimite aplicatiile(CV in limba engleza sau rusa insotit de fotografie recenta corp intreg) inclusiv la adresa de e-mail a firmei. Precizare importanta: postul este doar de secretara, fara alte conotatii!

Cerinte

Cerinte obligatorii -limba engleza nivel mediu/avansat - limba rusa nivel mediu - capacitate de gestionare rapida a lucrarilor - persoana comunicativa - adaptabilitate la cerintele angajatorului - eficienta in realizarea sarcinilor incredintate - persoana ordonata -aspect fizic placut -seriozitate maxima: se trimit din Belarus contractele de munca, se efectueaza aformalitatile de obtinere a vizei; prin urmare persoanele care nu sunt capabile sa onoreze postul sunt rugate sa nu aplice - acceptarea conditiilor recrutorului

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja