Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitati: - Preluarea şi redirecţionarea apelurilor telefonice; - Activităţi de recepţie şi protocol; - Primirea/expedierea documentelor sosite prin fax/posta sau e-mail; - Inregistrarea si sortarea corespondentei; - Programarea si urmarirea intalnirilor interne; - Pregatirea si distribuirea interna a revistei presei; - Arhivarea documentelor specifice; - Realizarea comenzilor de materiale consumabile la furnizori; - Suport in derularea activitatilor curente. Beneficii: • Pachet salarial atractiv • Servicii medicale private • Conditii excelente de munca • Mediu de lucru placut si profesionist • Oportunitate de dezvoltare profesionala

Cerinte

- Studii medii; - Experienta de munca cu clientii; - Cunostinte operare PC (Word, Excel); - Buna cunoastere a limbii engleze; - Persoana organizata, responsabila, cu atitudine proactiva.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai