Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

• Indeplineste diverse activitati administrative si nu numai, aflate in stransa legatura cu activitatea de resurse umane (asigurand suportul organizational necesar); • Asigura suportul administrativ referitor la procedura de angajare a personalului, derularea sau incetarea contractelor de munca; • Planifica si organizeaza activitatile specifice departamentului de resurse umane; • Redacteaza si posteaza anunțurile de angajare conform cerintelor postului pe site-urile de profil; • Susține interviuri candidatilor care corespund fisei postului si profilului din punct de vedere al calificarii profesionale, al abilitatilor si al experientei necesare; • Organizeaza, insoteste si participă la interviurile candidatilor cu clientii; • Mentinerea relatiei cu clientii, prin e-mail, telefon, intalniri; • Promovarea serviciilor companiei.

Cerinte

• Experienta pe un post similar sau în activități și responsabilități similare celor pe care le presupune postul; • Foarte bune cunoștințe de operare PC: MS Office (Word, Excel, PowerPoint); • Cunostinte de legislatia muncii; • Abilitati excelente de comunicare si relationare cu clientii si candidatii; • Entuziasm si proactivitate; • Studii superioare finalizate.

1 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai