Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca te consideri o persoana pozitiva, zambitoare, cu bune abilitati de comunicare si relationare, VREM SA TE CUNOASTEM. In acest moment cautam o SECRETARA pentru o clinica stomatologica din Bucuresti. Este necesar: - sa cunosti limba engleza la nivel conversational; - sa te recomande o minima experienta pe un post similar.

Cerinte

Acest job presupune: - gestionarea programarilor venite pe e-mail, telefon sau la sediu; - preluarea apelurilor telefonice in romana sau in engleza; - informarea clientilor de eventuale modificari ale programului; - transmiterea de e-mailuri in romana sau engleza; - primirea clientilor si directionarea acestora catre cabinet; - incasarea sumelor pentru serviciile prestate de medici; - gestionarea fisei pentru fiecare pacient. Beneficii: Salarizarea bruta este de 2800 de lei/luna. Exista in timp posibilitatea de marire salariala in functie de abilitati si experienta. Dupa angajare clinica ofera reduceri si chiar gratuitati la serviciile stomatologice. Descriere companie angajatoare: Clinica se declara ca fiind cea mai mare si moderna retea de clinici dentare private din Romania. A fost infiintata la sfarsitul anilor 1990. In cei 15 ani de activitate, reteaua de clinici a reusit sa devina principalul furnizor de servicii medicale dentare de timp premium.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja