Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ai atitudine pozitiva si incredere in tine? Esti pasionata de interactiunea cu oamenii? Dai dovada de creativitate in rezolvarea situatiilor neasteptate? Gasesti rapid solutii in rezolvarea problemelor? Daca ai raspuns afirmativ la cele patru intrebari, atunci asteptam sa ne trimiti CV-ul tau.

Cerinte

Responsabilitatile tale sunt urmatoarele: - gestionarea apelurilor si e-mail-urilor primite, in limba romana si engleza; - redirectionarea apelurilor primite in limba romana sau engleza catre interlocutorul dorit; - oferirea de informatii prin telefon sau e-mail; - intampinarea oaspetilor si conducerea acestora catre persoana cu care este stabilita intalnirea; - adoptarea unei atitudini profesionale; - alte responsabilitati date de catre actionari. Beneficii: Salarizarea este negociabila in functie de experienta si abilitati; Se ofera transport din oras la punctul de lucru; Posibilitatea de a lucra intr-o echipa dinamica, unde exista reale sanse de dezvoltare profesionala.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja