Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Clinica medicala multidisciplinara cauta secretara/asistenta de birou in urmatoarele conditii: Responsabilitati: -prelucreaza dosarele pacientilor si documentele clinicii in format electronic; -gestioneaza cererile medicilor oferindu-le suportul necesar ; -gestioneaza corespondenta electronica a clinicii cu institutiile abilitate. Oferta : -oportunitatea de a lucra într-o echipă de secretariat medical tanara si dinamica ; -se ofera indrumare si suport pe perioada de acomodare cu job-ul; -se ofera oportunităţi de dezvoltare profesionala si a carierei (formare in domeniul secretariat si administrativ); -pachet salarial atractiv.

Cerinte

-studii medii sau superioare; -experienta pe o pozitie similara reprezinta un avantaj; -nivel mediu al limbii franceze constituie un avantaj; -persoana organizata, serioasa, responsabila.

1 pozitii disponibile 15 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane