Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. INfomunca S.R.L. recruteaza secretara/asistenta manager pentru o companie din Apahida, Jud. Cluj Nu percepem comision! Oferta: Salarizare:1200-1400 lei/luna Se ofera transport de catre angajator Atributii: -Sorteaza si inregistreaza corespondenta primita in registrul de intrari-iesiri (numar, data, denumirea firmei, telefon, continutul mesajului, alte informatii considerate necesare). -Preia si directioneaza apelurile telefonice, iar daca persoana solicitata este ocupata / lipseste, preia eventualele mesaje si le transmite ulterior sau directioneaza apelul catre persoanele care ar putea sa cunoasca problema. -Inainte de transferarea mesajului afla cine suna si eventual in ce problema; transmite aceste informati persoanei interesate inainte de a transfera efectiv legatura. -Primeste persoanele din afara (clienti, parteneri de afaceri etc.), ii informeaza pe cei interesati despre sosirea acestora dupa care conduce vizitatorii la persoanele respective, asigurand protocolul aferent. -In cazul in care persoana care primeste vizita este ocupata / lipseste, secretara pune oaspetii in legatura cu altcineva care cunoaste problema.

Cerinte

Cerintele angajatorului sunt urmatoarele: -Experienta in domeniu sau domeniu reprezinta avantaj -Permis de conducere categoria B -Persoana sociabila, comunicativa, responsabila -Punctualitate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai