Acest anunt a expirat la data: 20.06.2015

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Persoana dinamica, cu bune abilitati de comunicare si organizare, atitudine pozitiva, ordonata, punctuala, adaptabila, sociabila, responsabila, cu dorinta de perfectionare; Cunostinte economice si de contabilitate primara, facturare, urmarire plati si incasari Cunostinte de PC - email, Office, internet Abilitati de comunicare,telefonic si in relatia directa cu clientii Limba engleza - scris si vorbit, nivel avansat Program 8 ore, salariu 1200 lei, bonusuri trimestriale, in functie de evaluare.

Cerinte

Persoana dinamica, cu bune abilitati de comunicare si organizare, atitudine pozitiva, ordonata, punctuala, adaptabila, sociabila, responsabila, cu dorinta de perfectionare; Cunostinte economice si de contabilitate primara, facturare, urmarire plati si incasari Cunostinte de PC - email, Office, internet Abilitati de comunicare,telefonic si in relatia directa cu clientii Limba engleza - scris si vorbit, nivel avansat Program 8 ore, salariu 1200 lei, bonusuri trimestriale, in functie de evaluare.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja

Joburi similare