Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma de consultanţă Evolution HCC, specializată în domeniul resurselor umane, caută persoana potrivită pentru postul de Şef de Atelier Mecaninc, în Timişoara. Postul este într-o companie cu o experiență în domeniu de peste 30 de ani care a reprezentat cu succes mai mulţi constructori de automobile precum Chevrolet, Citroen, Dacia, Iveco, Renault și Opel. Întreaga activitate de mentenanţă şi de furnizare de servicii auto se desfășoară sub atenția și grija angajaților specializați și calificați. Principalele responsabilităţi pe care le cuprinde postul de „Şef de Atelier Mecaninc” ţin de abilităţile de comunicare cu superiorii şi relaţionare cu clienţii, de organizare şi gestionare cu succes a situaţiilor critice şi de cunoaştere normativă a programelor specifice ale constructorilor pe care îi reprezintă. Se oferă un salariu motivant, bonuri de masă, cursuri, training-uri de specialitate și un mediu plăcut, dinamic și colegial.

Cerinte

Căutăm o persoană cu minim 3 ani experienţă în domeniul serviciilor auto, responsabilă şi cu capacităţi deosebite de planificare şi organizare a timpului într-un mod eficient. De asemenea postul necesită şi abilităţi de motivare, împărţire de responsabilităţi şi coordonare a membrilor echipei, monitorizarea performanţei, asigurarea calităţii şi a procesului de producţie.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja