Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Absolute Jobs Romania este în căutare de Șef Depozit pentru clientul său o companie din jud. Sibiu, ce activează în industria textilă. Responsabilități: • operează în stoc mișcărilor de marfă; • păstrează documentelor justificative legate de stocuri; • efectuează sau participă la inventarele stocului de marfă; • raportează superiorului ierarhic neconcordanțelor între stocul fizic și cel scriptic; • raportează superiorului ierarhic sau responsabilului de calitate ori de câte ori întâlnește un bun al cărui material sau ambalaj este deteriorat; • respectă legislația de gestiune a stocurilor; • efectuează recepția fizică a mărfii la intrarea în depozit; • înregistrează, prelucrează și păstrează informațiile referitoare la situația stocurilor; • utilizează eficient spațiul de depozitare a mărfurilor; • păstrează evidența documentelor de transfer emise, cu semnăturile de predare/primire la zi; • pregătirea și livrarea mărfii către clienți în timpul cel mai scurt și în condiții optime; • îmbunătățirea permanentă a calității pregătirii sale profesionale și de specialitate; • păstrarea confidențialității informațiilor legate de firmă; • utilizarea și păstrarea în bune condiții a documentelor cu regim special; • se implică în vederea soluționării situațiilor de criză care afectează firma; Beneficii: • program de lucru 08h00 - 16h15; • transport asigurat cu autobuzul companiei;

Cerinte

• Experiență profesională de minimum 3 ani într-o poziție similar • studii medii sau universitare; • experiență în design/creație este un avantaj; • abilități foarte bune de comunicare și relaționare; • foarte bune abilități de coordonare a unei echipe • abilități organizatorice și rezistență la stres; • persoană amabilă și optimistă;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai