Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: · Urmarirea modului in care personalul de curatenie isi executa sarcinile de lucru; · Asigurarea respectarii de catre salariatii din subordine, a normelor de disciplina; · Alocarea sarcinilor de lucru echipei si coordonarea activitatii personalului de curatenie; · Asigurarea transportului materialelor de curatenie la lucrare si la alte obiective; · Evaluarea angajatilor; · Realizarea pontajelor si a graficelor de lucru; · Instruirea periodica a salariatilor in domeniul securitatii si sanatatii in munca.

Cerinte

Cerinte: · Experienta de minim 2 ani in domeniu; · Cunoasterea echipamentelor si a solutiilor de curatenie specifice; · Experienta in coodonarea unei echipe; · Capacitate de organizare a echipei de curatenie; · Persoana determinata, cu putere de convingere si autoritate; · Disponibilitate pentru efort sustinut; · Bune abilitati de comunicare.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja