Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

În numele clientului sau, companie de constructii din Germania societatea de recrutare Veco-Rom SRL cauta Sef Echipa Executie Instalatii (Contract de Munca Germania) Oferta - Contract de munca pe Germania; - Salariu net initial de aprox. 2200 - 2300 Eur; - Cazare, pachet de asigurari, transport, pranz zilnic, asigurate de catre Angajator; - Oportunitati de angajare pe termen lung

Cerinte

- Cunostinte tehnice privind executia lucrarilor de instalatii in constructii; - Cunostinte tehnice privind echipamentele si materialele folosite in domeniu; - Cunostinte avansate privind citirea si interpretarea planurilor; - Minim 5 ani experienta in executie lucrari instalatii; - Abilitati bune de coordonare echipe; - Cunoasterea limbii germane reprezinta un avantaj. Responsabilitati - Coordoneaza si supervizeaza o echipa de 15-25 persoane; - Organizeaza, coordoneaza si verifica activitatea de executie a instalatiilor pe santier; - Raporteaza din punct de vedere calitativ, cantitativ si valoric stadiul lucrarilor executate; - Urmareste aprovizionarea la timp cu materiale/produse conform graficului de executie. NU PERCEPEM COMISION DE LA CANDIDATII NOSTRI!

10 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai