Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm un Şef Mecanic pasionat de munca sa, care să ştie această meserie din experienţa avută :) Dacă eşti mai la început de drum tot ne dorim să te cunoaştem ! Ce îţi oferim? - un mediu de lucru plăcut şi un şef la fel de plăcut - salar motivant - oportunităţi de dezvoltare Ce responsabilităţi o să ai? - coordonarea echipei de mecanici - coordonarea proiectelor de investiţii - îndrumarea personalului în executarea sarnicilor şi verificarea acestora - asigurarea şi verificarea stocului de materiale - prioritizarea lucrărilor de reparaţii - înregistrarea consumurilor de materiale Aşteptăm cu drag CV-ul tău la adresa de e-mail iar pentru alte informaţii îţi stăm cu drag la dispoziţie !

Cerinte

Ce e nevoie să deţi? - absolvirea şcolii de maiştri sau studii tehnice - experienţă în domeniu cel puţin 1 an - pasiune şi motivaţie pentru acest domeniu

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja