Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam Sef Mecanic pentru o companie care urmăreşte calitatea prin tot ceea ce face şi investeşte în angajaţii săi, oferind posibilităţi de dezvoltare. Căutăm un Şef Mecanic pasionat de munca sa prin tot ceea ce face :) Ce îţi oferim? - un mediu de lucru plăcut şi un şef la fel de plăcut - salar motivant - oportunităţi de dezvoltare Ce e nevoie să deţi? - absolvirea şcolii de maiştri sau studii tehnice - experienţă în domeniu cel puţin 1 an - pasiune şi motivaţie pentru acest domeniu Aşteptăm cu drag CV-ul tău la adresa e e-mail iar pentru orice informaţie ne poţi suna la numărul de telefon afişat !

Cerinte

Ce responsabilităţi o să ai? - coordonarea echipei de mecanici - coordonarea proiectelor de investiţii - îndrumarea personalului în executarea sarnicilor şi verificarea acestora - asigurarea şi verificarea stocului de materiale - prioritizarea lucrărilor de reparaţii - înregistrarea consumurilor de materiale

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja