Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam Sef Mecanic pentru o companie care urmăreşte calitatea prin tot ceea ce face şi investeşte în angajaţii săi, oferind posibilităţi de dezvoltare. Oferim: - un mediu de lucru plăcut şi un şef la fel de plăcut - salar motivant - oportunităţi de dezvoltare E nevoie de deţi: - absolvirea şcolii de maiştri sau studii tehnice - experienţă în domeniu cel puţin 1 an - pasiune şi motivaţie pentru acest domeniu

Cerinte

Responsabilităţi: - coordonarea echipei de mecanici - coordonarea proiectelor de investiţii - îndrumarea personalului în executarea sarnicilor şi verificarea acestora - asigurarea şi verificarea stocului de materiale - prioritizarea lucrărilor de reparaţii - înregistrarea consumurilor de materiale Aşteptăm cu drag CV-ul tău la adresa e e-mail iar pentru orice informaţie ne poţi suna la numărul de telefon afişat !

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja