Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Fundatie al carei sediu se afla in zona Piata Sudului cauta Sef echipa reconditionare IT cu exprienta in coordonare de personal dar si bun cunoscator de hard (structura calculatoare, depistarea si rezolvarea panelor, notiuni de baza in electronica si electrica) si soft (Windows, instalarea sistemelor de exploatare, remedierea panelor si recuperarea datelor, optimizare si securizare).

Cerinte

Responsabilitati: - coordonarea echipei de productie si asigurarea respectarii obiectivelor cifrate, termenelor, procedurilor; - organizarea si ameliorarea permanenta a eficientei productiei; - efectuarea controlului calitatii al operatiilor, remedierea eventualelor defecte de fabricatie - realizarea fiselor de gestiune, monitorizarea stocului, a productiei, a randamentului. Nivel salarial 1800- 2000 ron net+ decont transport+mobil de serviciu.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja