Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

• Pregatirea si coordonarea masinilor; • Coordonarea, supravegherea, instruirea si sustinerea angajatilor privind imbunatatirea proceselor de lucru; • Planificarea productiei. Beneficii: • Pachet salarial atractiv (incluzand al 13-lea salariu, tichete de masa si prima de Paste); • Oportunitate de a lucra intr-un mediu competitiv; • Acces la programe de dezvoltare profesionala si team building; • Pachet de beneficii nonfinanciare (reduceri/gratuitati la servicii medicale, spa&fitness, cultura&educatie, food&drinks, bricolaj, turism, service auto); • Cantina cu firma de catering; • Sistem de compensare a ideilor de imbunatatire; • Petrecere de Craciun.

Cerinte

Candidatul ideal • Experienta pe post / in productie minim 1 an; • Studii tehnice; • Cunostinte / experienta in mentenanata echipamente industriale reprezinta un avantaj; • Cunostinte lb. engleza sau germana - nivel conversational; • Abilitati de comunicare; • Abilitati de analiza; • Competente de detectare probleme si initiere solutii; • Orientare spre calitate; • Gandire analitica si rezolvare de probleme; • Capacitatea de a lucra in echipa.

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai