Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ai abilitati de planificare si organizare? Iti place sa lucrezi cu oamenii si esti o persoana competitiva? Clientul nostru, o companie specializata in constructii echipamente industriale si confectii metalice, este in cautarea unui Sef de hala productie. Acum ai sansa sa iti pui in aplicare ideile si sa iti formezi echipa mult dorita. Daca: - esti absolvent al unei facultati cu profil mecanic; - ai cunostinte AutoCad; - ai experienta in domeniul industrial/ constructii si minimum 1 an intr-o pozitie similara (in domeniul confectionarii structurilor metalice); - ai abilitati de management: planificare, prioritizare-organizare, control; - ai cunostinte in ceea ce priveste citirea/ intelegerea/ executia desenului tehnic; - stii sa organizezi, sa conduci, si sa comunici eficient; - esti o persoana activa, cu spirit de initiativa si orientata spre imbunatatire continua; ... atunci pe tine te cautam.

Cerinte

Responsabilitatile tale principale vizeaza urmatoarele aspecte: • supervizarea permanenta a echipei din subordine; • planificarea si normarea productiei; • intocmirea si raportarea evidentei orelor consumate/ proiect si a productiei/ proiect; • mentinerea legaturii cu departamentele de Achiziti si Stocuri. Beneficii: • salarizare atractiva, in functie de realizarile efective; • contract de munca pe perioada nedeterminata; • decontare transport; • oportunitate excelenta pentru cresterea si dezvoltarea carierei tale.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja