Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: -coordoneaza si supervizeaza activitatea de comercializare a produselor alimentare -se preocupa de mentinerea si cresterea portofoliului de clienti si cifrei de afaceri -receptioneaza marfa primita, gestioneaza stocurile, inregistreaza circulatia marfurilor si retururilor -raspunde de derularea in bune conditii a activitatilor tehnice, economice si comerciale ale magazinului -verifica respectarea de catre personal a normelor, deciziilor si regulamentului intern

Cerinte

Cerinte: -abilitati conducere, organizare, planificare, pragmatism -spirit intreprinzator, flexibilitate, integritate, siguranta de sine -capacitate de relationare interumana, bune cunostinte teoretice si practice Se ofera: -salariu motivant + bonuri masa + procent din vanzari -posibilitati reale de dezvoltare a carierei Trimiteti CV la email: recrutare[at]amakron.ro tel 0268/420820

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja