Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Trenkwalder recruteaza pentru unul dintre clientii sai, companie producatoare de articole de voiaj si marochinarie din Cluj-Napoca, o persoana care sa ocupe postul de Sef de sectie. Responsabilitati: - Coordonarea intregii activitati din se ctia de productie; - Organizarea, coordonarea si mobilizarea personalului din subordine; - Implicare activa in realizarea efectiva a noilor proiecte de genti; - Coordonarea si supravegherea constanta a fazelor de productie a gentilor in vederea realizarii productiei planificate; - Oferirea asistentei necesare personalului din subordine atunci cand este cazul; - Se asigura ca nivelul de eficienta si productivitate este cel impus de catre conducerea firmei ; - Identificarea metodelor de imbunatatire si eficientizare a procesului de productie ; - Propunere solutii inovative la diferite probleme care apar in sectia de coasere. Oferta: - Pachet salarial atractiv; - Asigurarea transportului; - Mediu de lucru stimulant; - Proiecte creative;

Cerinte

Cerinte : - Experienta in industria textila-confectionare genti ; - Experienta in organizarea si coordonarea activitatilor de productie textila ; - Persoana cu bune abilitati de comunicare si relationare ; - Persoana orientata spre atingerea obiectivelor ; focalizata pe rezultate efective ; - Abilitati de leadership si de management al timpului ; - Persoana cu initiativa, imaginatie tehnica si cu know-how in domeniul textil, in special in confectionarea diferitelor modele de genti ; - Gandire si viziune tehnica, necesara pentru a « vedea » un model de geanta ; - Nu sunt obligatorii studiile superioare.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja