Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Candidatul ideal: - Persoana proactiva si atenta la detalii; - Experienta pe postul de gestionar sau in domeniul logisticii de produse; - Cunostintele tehnice si de contabilitate primara constituie un plus; - Bune abilitati de gestionare fizica si organizatorica a produselor; - Seriozitate, corectitudine, comunicativitate, flexibilitate; - Abilitatea de a lucra sub presiune, de respectare a termenelor si de asumare a responsabilitatilor; - Cunostinte PC si carnet de conducere categoria B; - Cunoasterea limbii maghiare si/sau engleze la nivel mediu.

Cerinte

Responsabilitati: - Participa la realizarea receptionarii si expedierii corecte a marfurilor; - Asigura organizarea rationala a produselor in depozit si verifica in permanenta stocurile; - Verifica, inregistreaza si emite bonuri de consum, comenzi de produse, CMR-uri, avize, etichete sau altele acte solicitate de catre angajator; - Deserveste clientii doar pe baza documentelor emise; - Intocmeste necesarul produselor de comandat de la furnizori; - Anunta conducerea firmei de indata ce constata diferente intre stocul scriptic si cel fizic; - Raspunde de gestiunea mărfurilor din depozit, supervizeaza si raspunde de aplicarea procedurilor interne de gestiune; - Participa la inventarul periodic si anual al produselor si intocmeste rapoartele specifice catre managementul companiei; - Este sprijin activ pentru celelalte departamente ale firmei.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai