Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza Sef Depozit pentru o companie din Cluj. Compania comercializeaza produse veterinare Nu percepem comision sau alte taxe! Ce ofera angajatorul: •Salariu 2500 ron net /luna + 300 lei bonuri de masa •Program de lucru 8 ore pe zi, luni – vineri •Perioada contractuala: 3 luni cu posibilitate de prelungire Responsabilitati principale: •Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa •Organizeaza, coordoneaza, indruma si controleaza intreaga activitate a depozitului •Asigura receptia si expeditia marfurilor •Coordoneaza incarcarea si plecarea masinilor de transport marfa catre clienti zilnic conform graficului stabilit •Asigura buna functionare a intregului flux din depozit fiind responsabil direct •Reprezintă firma în probleme de gestiune fizică a stocului

Cerinte

Candidatul ideal: •Experienta in domeniu constituie avantaj, inclusiv experienta in lucrul cu aplicatia de management al depozitului WMS (warehouse stock management) – minim 1 an •Abilitati de comunicare, planificare si organizare •Experienta in coordonarea si motivarea echipei •Studii medii/ superioare •Operare PC •Carnet de conducere categoria B - obligatoriu

1 pozitii disponibile 21 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane