Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma producatoare de mobila din JIBOU, angajam sef de echipa in hala de productie. Responsabilitatile sunt: - Organizeaza si repartizeaza lucrarile pentru fiecare executant din subordine si supravegheaza executia sarcinilor ce-i revin; - Instruieste muncitorii din formatia de lucru asupra modului de realizare a lucrarilor; - Asigura incadrarea in normele de consum de materii prime stabilite pe fiecare produs; Verifica executarea pieselor conform desenelor de executie; - Intocmeste bonuri de consum materiale pentru toate lucrarile; - Raspunde de utilizarea si gestionarea corespunzatoare a echipamentelor, materialelor si obiectivelor de inventar incredintate; - Raspunde de realizarea corecta si in timp a lucrarilor si sarcinilor primite

Cerinte

Este necesara experienta de 10 ani pe o pozitie similara in industria lemnului (mobila), in coordonarea unei echipe de minim 10 muncitori. Salariu 2000 Ron net + bonuri de masa

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja